WYDARZENIA
MYJKI CIŚNIENIOWE, ODKURZACZE I MASZYNY CZYSZCZĄCE - JUŻ W NASZEJ OFERCIE ! 2009-05-25

POWIĘKSZWychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów poszerzamy swój asortyment o wysokiej jakości myjki wysokociśnieniowe, odkurzacze i maszyny do utrzymania czystości podłóg dla produkcji, motoryzacji, przemysłu, firm sprzątających oraz do użytku domowego.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty firmy Nilfisk ALTO. Cechą charakterystyczną urządzeń tej firmy jest ich wysoka jakość. Dzięki temu wierzymy, iż spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Szeroki asortyment oferowanych urządzeń to kolejny atut naszej propozycji. Wyszkolony personel naszej firmy, służy Państwu pomocą w zakresie doboru urządzeń.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!

CZYTAJ INNE ...