Nissan

 
 
 

Wśród naszych licznych propozycji znajdziecie Państwo między innymi bardzo popularne wózki widłowe Nissan. To sprzęt doskonale znany na niemal całym świecie. Marka Nissan Foklift to światowy lider w zakresie projektowania i produkcji wózków widłowych. W konstrukcjach tego producenta odnaleźć można wiele innowacji zwiększających wydajność, bezpieczeństwo, a także wygodę pracy operatora. Poniżej prezentujemy wózki widłowe marki Nissan dostępne za naszym pośrednictwem. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi propozycjami oraz do kontaktu.

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

NOWA KOLORYSTYKA NIISAN FORKLIFT - unicarriers

Srebrna dotychczas flota Nissan Forklift od niedawna ma jaśniejsze oblicze. Nowy, jasny kolor odzwierciedla proekologiczne podejście Nissan Forklift do swoich produktów zarówno na etapie projektowania, wytwarzania, jak i użytkowania wózków widłowych. Maszyny w nowym, wpadającym w biały kolorze są w trakcie pracy dużo bardziej widoczne. Ta zmiana kolorystyki ma więc realny wpływ na podniesienie bezpieczeństwa użytkowania wózków widłowych.
Nowy kolor, który nie jest metaliczny ma również przewagę w przypadku odnowy powierzchni lakierniczej. Drobne otarcia, które często pojawiają się na wózkach mogą zostać naprawione bez odcinania się tzw. zaprawek od reszty powłoki. Nowy kolor, podobnie do poprzedniego srebrnego jest charakterystyczny i ekskluzywny. Nie był stosowany dotychczas przez żadnego producenta wózków widłowych i odróżnia wysokiej jakości produkty Nissan Forklift od maszyn konkurencji.

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.


Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

źródło: http://www.camforklifts.co.uk


Czołowe - elektryczne

W kategorii tej prezentujemy jedne z najbardziej popularnych na świecie, elektryczne - czołowe wózki widłowe. To urządzenia, które dzięki bardzo wydajnej baterii, a także wysokiej energooszczędności zapewniają wiele godzin efektywnej pracy. Nowoczesne Panele LCD gwarantują wygodną i sprawną obsługę oraz kontrolę. Wszystkie serie zapewniają znakomitą funkcjonalność i wszechstronność.


SERIA TX3

SERIA TX4


SERIA BXCzołowe - spalinowe

Nissan to także producent spalinowych wózków widłowych. Marka zapewnia w tym zakresie najwyższe standardy konstrukcyjne owocujące doskonałą wydajnością pracy, oszczędnością paliwa i niską emisją spalin. To także komfort pracy oraz bezpieczeństwo operatora. Oferujemy Państwu zarówno wózki widłowe benzynowe, jak i z instalacją LPG, bądź napędem Diesel-a.


SERIA DX - ECO-X

SERIA LX

SERIA GX

SERIA ZX


Magazynowe

To zaawansowany sprzęt znajdujący zastosowanie w setkach nowoczesnych centrów logistycznych na całym świecie. Bez względu na to, czy interesują Państwa modele do wysokiego składowania, do kompletacji, czy paletowe - magazynowe wózki widłowe Nissan to odpowiedni wybór dla firm poszukujących solidnych i funkcjonalnych rozwiązań na długie lata.


REACH TRUCK
wysokiego składowania


ORDER PICKER
wózki do kompletacji


PALLET TRANSPORTER
paletowe niskounoszące

PALLET STACKER
paletowe z masztem


PLIKI DO POBRANIA:
PDF - PROFIL PRODUKCJI -Nissan UNICARRIERS - eng.
 

JMP: ul. Sejneńska 10, 15-399 Białystok, tel. (0-85) 742 97 37