OFERTA - CZĘŚCI ZAMIENNE
 
 
 

Dostarczamy części zamienne do większości typów wózków widłowych oraz paletowych produkcji zachodniej i krajowej. POWIĘKSZ Korzystając z dealerskich systemów on-line jesteśmy w stanie dobrać i zweryfikować pod względem zgodności części zamienne do takich marek jak:

NISSAN, MANITOU, MECALAC, BAUMANN, BOBCAT, MITSUBISHI, LINDE,
JUNGHEINRICH, KOMATSU, DAEWOO,
ROCLA, TOYOTA, STILL, BT.

Doświadczona kadra działu części zamiennych jak wieloletnia wpółpraca z dostawcami sprawiają, iż czas oczekiwania jest skrócony do minimum. Specjalizujemy się w markach Nissan oraz Toyota do których utrzymujemy magazyn podzespołów.

Jesteśmy dealerem firmy SOLIDEAL znanego producenta opon do wszystkich typów wózków widłowych. Oferta obejmuje opony pneumatyczne , super elastyczne , oraz różnego typu opaski , bandaże , dętki oraz fartuchy. POWIĘKSZW związku z tym mamy także szeroki wybór felg zarówno skręcanych jak i pierścieniowych. Od niedawna świadczymy także usługi wulkanizacyjne związane z montażem opon super elastycznych na felgi za pomocą specjalistycznych urządzeń hydraulicznych oraz prasy.


Współpracujemy także z firmą DETA w zakresie dostarczania i obsługi baterii trakcyjnych do wózków elektrzycznych.POWIĘKSZPosiadamy w ofercie pełną gamę baterii do wszystkich typów wózków
o różnych pojemnościach i właściwościach.

Współpracujemy i zaopatrujemy większość firm w regionie północno-wschodniej polski w filtry, oleje, ogumienie i wiele innych niezbędnych materiałów eksploatacyjnych.
POWIĘKSZ
Zapraszamy do współpracy.

Pytania i pomoc w doborze części zamiennych :
magazyn@jmp.bialystok.pl
+48 /85/ 742 97 46

 

 
JMP: ul. Sejneńska 10, 15-399 Białystok, tel. (0-85) 742 97 37